Будівництво

Котлован під фундамент

запис створено   | 

√ Перший крок зроблено на шляху до будівництва нового будинку. Залишилося вирішити, чим простіше і дешевше рити котлован. Сучасні технології дозволяють прискорити цей процес максимально, застосовуючи в роботі екскаватор. Часи копання ями під фундамент вручну лопатою швидше залишилися далеко позаду, хоча і це т варіант не варто виключати.

Котлован під фундамент

Якщо ви вибрали риття котловану за допомогою техніки, то варто знати наступне.

1. Вибираючи техніку для риття, важливим буде проаналізувати розмір котловану, склад грунтів, наявність підземних вод, зручний під’їзд до місця будівництва.

2. Робота виконуються досить швидко, за кілька днів можна вирити готовий котлован під невеликий фундамент.

3. Землю з котловану зазвичай вивозять невеликими партіями за межі будівництва.

4. Буває так, що оплата за оренду техніки настільки висока, що не виправдовує результату виконаних робіт. Це відбувається в тому випадку, якщо об’єкт знаходиться далеко за межами міста і на транспортування техніки та обслуговуючого її персоналу потрібні додаткові фінансові витрати.

√ Відмовившись від використання техніки на своїй ділянці для спорудження будинку, залишається тільки один варіант. Всі необхідні роботи виконують вручну. Можливо, на цьому заощадити гроші, час і сили варто розібратися.

1. Набравши команду з кількох людей і озброївшись совковими і штиковими лопатами — можна починати роботу.

2. Сила в цій справі далеко не головний критерій працівників. Необхідний ще спеціально навчена людина, який буде виконувати технічний нагляд.

3. Роботи з копання котловану вручну займають багато часу. Це безумовний мінус.

4. Вирити котлован вручну іноді є мірою необхідною. Буває так, що поблизу фундаменту майбутнього будинку розташовані дерева, споруди, знесення яких не заплановано. Саме тому використання спеціальної техніки протипоказано.

Поставтеся відповідально до підготовці фундаменту майбутнього будинку, прорахуйте все плюси і мінуси і негайно починайте.

HotOrg - Торговий майданчик №1 в Україні! Велика кількість покупців і продавців, створення магазину, свій домен та хостинг безкоштовно!

Залишити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *