Будівництво

Монолітне будівництво: опалубка перекриттів

запис створено   | 

√ При будівництві монолітних багатоповерхових споруд дуже важливо надати перекриттям особливу міцність і надійність. Адже саме на цю частину припадатиме велике навантаження, від якої залежить цілісність і міцність всієї конструкції. Тому тут дуже важливо грамотно вибрати вид використовуваної опалубки для перекриттів.

Види опалубки для надійних перекриттів

√ Вся система зведення перекриттів ділиться на дві складові:

  • опалубка — тимчасовий настил;
  • підтримуюча стійка.

√ Види опалубки в основному відрізняються використовуваними в процесі монтажу стійками: телескопічні і об’ємні стійки, чашкові і клиноподібні ліса.

√ Опалубку зі сталі рекомендується застосовувати на телескопічних стійках тільки при висоті не більше 4,5 метра. Тут в основі всієї конструкції варто чітко вивірена тринога для забезпечення опори основного підстави перекриття. Завдяки своїм технічним характеристикам і властивостями дану конструкцію можна швидко підігнати під потрібні умови, розміри. Вся система покривається вологостійкими фанерними листами, які служать підставою для монолітного перекриття.

√ Якщо висота перекриттів перевищує даний показник, то фахівці рекомендують проводити монтаж об’ємної опалубки. Дана конструкція відрізняється високою міцністю, простотою монтажу. Складається з безлічі важливих деталей, які дозволяють домогтися максимуму продуктивності:

  • вертикальні стійки;
  • ригеля;
  • системи спеціально підібраних домкратів;
  • вставок і кріплень.

√ Чашкові та клиноподібні ліса на сьогоднішній день є найбільш ходовими конструкціями, так як вони можуть використовуватися не тільки для монтажу перекриттів, але і для багатьох інших видів будівельних робіт. Перші монтуються так, що на одній стійці є спеціальна чаша, в яку можна вкласти кілька елементів перекриттів. Клінічним ж лісу кріпляться під будь-яким кутом, що значно розширює сферу їх використання. Завдяки такій конструкції вони підходять для робіт в самих важкодоступних місцях.


Для вибору опалубки від представленої в нашому каталозі, потрібно перейти за посиланням: «Опалубка і комплектування» або «Оренда опалубки«

HotOrg - Торговий майданчик №1 в Україні! Велика кількість покупців і продавців, створення магазину, свій домен та хостинг безкоштовно!

Залишити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *