Будівництво

Незйомна пінополістирольна опалубка: ДОСТУПНО, ЗРУЧНО, ЕФЕКТИВНО

запис створено   | 

При будівництві, як громадських будівель, так і приватних будинків виникає потреба в бетонних роботах, і, як наслідок, в підготовці опалубки, тобто форми для бетону, що заливається. Щоб отримати гладку й рівну поверхню, необхідно застосувати опалубку високої якості, з точними геометричними параметрами, що володіє рівномірністю фізичних властивостей на всьому протязі конструкції. Крім того, в нашому кліматі неминуче постає питання забезпечення гарної теплоізоляції приміщень — адже бетон сам по собі, як відомо, має досить високу теплопровідність і не дуже-то добре тримає тепло. Ну а в умовах настав економічної кризи на додаток до чисто технічних проблем додається вельми важливе питання утримання витрат на придбання матеріалів, що застосовуються на прийнятному рівні.

Вирішити всі ці питання Вам допоможе опалубка незнімного типу з пінополістиролу. Сам по собі пінополістирол з’явився досить давно. Його промислове виробництво почалося ще в 1937 році в Німеччині. Однак тільки останні технології індустрії будівельних матеріалів дозволили модифікувати пінополістирол і застосувати його в таких відповідальних конструкціях, як опалубка при виробництві бетонних робіт.

пінополістирольна опалубка

Отже, в чому ж переваги застосування пенополистирольной опалубки знімного типу?

  1. Простота застосування — не обов’язково мати освіту будівельника, змонтувати таку опалубку зможе кожен. Що ж вона собою являє? Це конструкція з окремих блоків, що представляють собою легкі і міцні вироби, що складаються з двох з’єднаних перемичками пластин, розташованих паралельно один одному. Як бачите, все дуже просто. Потрібно мінімум зусиль при установці.
  2. Економія часу. Так як опалубка незнімна, Вам не доведеться займатися її демонтажем після закінчення процесу бетонування. Вона залишається складовою частиною бетонної конструкції. У загальному випадку, економія часу при зведенні бетонних конструкцій із застосуванням даної опалубки становить до 30%.
  3. Різноманітність представлених на ринку модифікацій даної опалубки. Можна з легкістю знайти відразу декілька видів цієї оснастки, що задовольняють саме Вашим умовам, і вибрати, наприклад, найбільш доступний варіант.
  4. Додаткова теплоізоляція. Пінополістирол має дуже низьку теплопровідність і, відповідно, є відмінним утеплювачем. Так, наприклад, 20 мм пінополістиролу по теплоізоляційних властивостях замінюють цегельну стіну товщиною 370 мм. Крім того, поліпшується і звукоізоляція.
  5. Безпека застосування опалубки і експлуатації, отриманих за допомогою неї бетонних конструкцій. Адже масова частка повітря в пінополістиролі становить 98%! Решта 2% матеріалу отримані з того ж сировини, що і звичайний пінопласт, широко застосовуваний в упаковці, предметах домашнього вжитку і навіть іграшках.
  6. Достатня біологічна стійкість. Пінополістирол не включає в себе поживні речовини для мікроорганізмів, хоча і може пошкоджуватися гризунами. Однак, застосовуваний в опалубці високоміцний екструдований пінополістирол дуже мало схильний до дії щурів та мишей.

У будівництві особливо важливим є питання пожежної безпеки. Адже звичайний пінопласт є горючим матеріалом. Однак при виробництві пенополистирольной опалубки використовуються спеціальні речовини, що додають матеріалу вогнестійкість. Отримана в результаті конструкція задовольняє всім стандартам будівельних норм і правил по пожежної безпеки.

HotOrg - Торговий майданчик №1 в Україні! Велика кількість покупців і продавців, створення магазину, свій домен та хостинг безкоштовно!

Залишити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *