Будівництво

Основні тонкощі монтажу опалубки для перекриттів

запис створено   | 

Залежно від використовуваної опалубки і товщини майбутнього перекриття залежить процес проведення монтажу основної конструкції.

Чим товстіший шар бетону і більше маса перекриття, тим міцніше повинна бути конструкція і частіше встановлюватися стійки.

Для міцності конструкції опалубки дуже важливо точне дотримання етапів зборки.

  1. Монтуються стійки в залежності від обраного типу і характеристик перекриття.
  2. У підготовлені стійки вставляються спеціальні тримачі для поздовжніх балок.
  3. Після укладання балок їх необхідно міцно прикріпити до стін.
  4. Всі поздовжні закріплені балки перекриваються поперечними.
  5. Коли вся конструкція зафіксована, на поперечні поперечини монтують основу майбутньої опалубки. Як правило, це водостійкі листи фанери, хоча часто тут використовують металеві листи та інші матеріали.
  6. Щоб не допустити протікання матеріалу бічні сторони опалубки перекривають спеціальними вертикальними щитками.
  7. Після перевірки рівності отриманого підстави необхідно відрегулювати висоту стійок. Це дозволить отримати ідеально рівну і строго горизонтальну поверхню.

Розрахунок для опалубки

Щоб під час монтажу монолітної опалубки не виникало затримок через брак матеріалів, слід попередньо перед початком робіт провести розрахунок за визначенням точного обсягу всіх необхідних компонентів.

При розрахунках опалубки до уваги береться розмір самої монолітної конструкції і висота, на яку її будуть монтувати. Як правило, на дві тонни передбачуваного навантаження має припадати одна стійка на один квадратний метр.

Самі ж стійки підбираються залежно від необхідної висоти. На сьогоднішній день в магазинах будівельних матеріалів є конструкції всіх розмірів: від 1,7 до 4,5 метра у висоту.

Тому наскільки якісно і точно були проведені розрахунки, буде залежати і якість самих робіт. Це дозволить в короткі терміни звести якісне і надійне монолітне перекриття в спорудах будь-якої складності.

HotOrg - Торговий майданчик №1 в Україні! Велика кількість покупців і продавців, створення магазину, свій домен та хостинг безкоштовно!

Залишити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *