Будівництво

Підготовка до зведення фундаменту і необхідна документація

запис створено   | 

√ Земляні роботи відіграють важливу роль в будівництві майбутнього будинку. Наскільки він буде міцним і зручним для проживання залежить від успішно проведених робіт з копання котловану. Не варто забувати, що процес цей не тільки вкрай важливий, але і вимагає чималих витрат в матеріальному плані. Є в цьому питанні і юридична підоснова. Для того щоб уникнути непорозумінь з законодавством необхідно знати наступне.

1. При зведенні будинку менше 300 метрів квадратних площею — відповідні дозволи на будівництво не потрібні. Єдине, де доведеться поклопотатися — це отримання будівельного паспорта. Його видає місцевий орган будівництва і архітектури безкоштовно. Варто всього лише подати заяву, висловивши намір про будівництво певного об’єкта.

2. Якщо риття котловану на увазі в собі використання важкої техніки, яка буде пересуватися і по ділянках сусідів, то цей момент необхідно узгодити з ними безпосередньо.

HotOrg - Торговий майданчик №1 в Україні! Велика кількість покупців і продавців, створення магазину, свій домен та хостинг безкоштовно!

Залишити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *