Будівництво

Стінова опалубка: швидко, просто, вигідно

запис створено   | 

Будівництво із залізобетону — це надійний і швидкий метод зведення споруд і на сьогоднішній день дуже популярний. Застосуємо він, як для промислових, так і для житлових будівель, будь-якої висоти і конфігурації.

Стінова опалубка

Що таке опалубка для стін, та для чого?

При монолітному будівництві дотримується послідовність етапів. Спочатку споруджують арматурний каркас майбутньої будівлі, на нього встановлюється опалубка, а в отриману форму заливається бетон. Опалубка буває незнімна, вона залишається частиною перекриттів і зазвичай робиться з пінополістиролу. Знімна опалубка, відповідно, після застигання бетону знімається, а являє собою щити з різних матеріалів: алюмінію, сталі, фанери, іноді дерева.

 

Знімна стінна опалубка, це ціла конструкція з різними елементами в залежності від її призначення:

  1. Щити для перекриттів, стін, колон, шахт, фундаменту, ростверку (обв’язки пальового фундаменту).
  2. Кріплення (замки, гвинти, гайки).
  3. Кріплення підмостки для бетоняра.
  4. Інші елементи (шкворни, кутові елементи).

Зібрані в потрібній послідовності, ці деталі утворюють простір із заданими параметрами, яке заливають бетонним розчином і в короткі терміни отримують готові стіни, перекриття або навіть елементи декору.

Стандартний комплект опалубки може доповнюватися і змінюватися відповідно до потреб будівництва, а оскільки конструкція збірно-розбірна, то і використовуватися може неодноразово.

Для всієї будівлі відразу опалубку побудувати неможливо, та й потреби такої немає. Зазвичай заливають частина конструкції, переходячи до наступної в міру готовності попередньої і рухаються знизу вгору.

 

Переваги використання баготоразової стінової опалубки

Щитова опалубка має безліч переваг:

  • забезпечує точність заданих розмірів;
  • має малу деформуємість;
  • виносить велику кількість циклів експлуатації;
  • дозволяє отримати високу якість бетонних поверхонь.

Опалубка, яка використовується в монолітному будівництві, звичайно, коштує недешево, але зараз безліч компаній пропонують оренду цього обладнання за цілком прийнятними цінами. Якщо проект будівництва разовий, які масштабні будівельні роботи не носять характер постійних, оренда є хорошою альтернативою дорогій покупці.

HotOrg - Торговий майданчик №1 в Україні! Велика кількість покупців і продавців, створення магазину, свій домен та хостинг безкоштовно!

Залишити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *