Будівництво

З чого почати будівництво будинку?

запис створено   | 

√ Основа міцного і надійного будинку — це якісно виконаний фундамент! Не варто нехтувати допомогою фахівця в розробці майбутнього фундаменту. Саме він виконує функцію основної конструкції, на нього згодом поширюються всі навантаження від елементів розташованих вгорі об’єктів. Стіни, перекриття, обладнання, меблі тиснуть на основу конструкції. Розробка фундаменту ділиться на кілька важливих етапів, в кожному з них свої нюанси і особливості.

Загородный дом

• Перший етап — планування.
√ Кошторис на побудову фундаменту — ось основний «документ», яким слід керуватися на всіх етапах будівництва. Не забувайте враховувати ціну матеріалів, а також витрати на доставку, діставання ґрунту, монтаж, доставку бетону.

√ Перед тим, як приступити до закладення фундаменту, слід ретельно виконати планування ділянки під майбутню забудову. Важливо знати чи присутні на даній ділянці підземні води. Якщо такі є, то необхідним стане виконання дренажних робіт. Потім можна сміливо братися за копання котловану та встановлення цоколя до нульової позначки. Не варто забувати, що фундамент повинен бути на два метри більше з кожного боку майбутньої будови.

• Другий етап — перерахунок навантаження на підставу.
√ Існує два види впливу на основу будинку або фундамент. Про це варто пам’ятати при «оформленні» фундаменту. Незалежно від матеріалу він повинен витримувати не тільки існують такі навантаження, але і мати запас міцності, щоб уникнути деформації.

  1. Постійні навантаження. До них відносяться сама маса споруди, а також вага стін, даху, меблів, обладнання, вага людей, що розташовуються в будові.
  2. Змінні або іншими словами тимчасові навантаження, це сила природних явищ. Серед них: сила вітру, дощ, сніг.

√ Укладаючи фундамент під житловий будинок варто уникати використання токсичних і радіоактивних речовин. Варто пам’ятати, точний розрахунок, якісні матеріали та робота фахівців — ось головні складові міцної основи для майбутнього будинку.

HotOrg - Торговий майданчик №1 в Україні! Велика кількість покупців і продавців, створення магазину, свій домен та хостинг безкоштовно!

Залишити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *